Microsoft Registered Refurbisher Aktualna lista dystrybucyjna:

Aktualna lista dystrybucyjna

woman.jpg

Hurt używanych poleasingowych laptopów i komputerów

Firma Omnicomp od 2004 roku  w sposób profesjonalny zajmuje się sprzętem komputerowym, jesteśmy niezależnym hurtowym dystrybutorem ( hurtownia ) używanego - poleasingowego sprzętu komputerowego. Nasza podstawowa działalność polega na pozyskiwaniu i hurtowej sprzedaży używanego - poleasingowego  lub nowego sprzętu it.

W naszym asortymencie hurtowym znajdują się przede wszystkim:

  • używane - poleasingowe notebooki - laptopy - tablety
  • używane - poleasingowe komputery stacjonarne ( PC )
  • używany - poleasingowe drukarki
  • używane - poleasingowe monitory LCD
  • używane - poleasingowe serwery
  • inne używane - poleasingowe urządzenia it i telekomunikacyjne.


Dzięki Naszemu długoletniemu doświadczeniu i kontaktach w na rynku używanych komputerów, sprzęt przez nas oferowany jest zawsze w najniższych hurtowych cenach. Sprzęt pozyskujemy od wiodących instytucji finansowych oraz dużych i średnich firm z różnych branż, a także instytucji użyteczności publicznej z obszaru Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jako hurtownia używanego sprzętu komputerowego firma Omnicomp, sprzedaje głównie używane - poleasingowe laptopy i używane -poleasingowe komputery pc. Naszą aktualną ofertę hurtową będziecie Państwo otrzymywać w formie hurtowej listy dystrybucyjnej, a także w formie hurtowych pakietów liczących kilkadziesiąt lub kilkaset  jednostek sprzętu. Firma Omnicomp.pl nie stawia limitu zakupowego na sprzęt z hurtowej listy dystrybucyjnej.